HERMETIC-Pumpen GmbH

Firma HERMETIC-Pumpen GmbH zajmuje znaczącą pozycję na światowym rynku w dziedzinie pomp bezuszczelnieniowych.

Obszerna oferta pomp HERMETIC obejmująca pompy bezdławnicowe, pompy ze sprzęgłem magnetycznym, pompy próżniowe i wyporowe oprócz wersji standardowych zawiera także szereg specjalnych konstrukcji i wariantów pasujących do konkretnych, specyficznych zastosowań u klienta.

Zakres zastosowania pomp HERMETIC obejmuje temperatury cieczy od –160°C do +480°C przy ciśnieniu w układzie do 120 MPa i mocy od 1 kW do 690 kW. Do dnia dzisiejszego, do najtrudniejszych zadań związanych z tłoczeniem na całym świecie zastosowano ponad 260 000 pomp HERMETIC.

Nasze usługi obejmują uruchomienie, przebudowę, przeglądy, niezawodny serwis części zamiennych i całodobową telefoniczną linię wsparcia technicznego.

Zakład produkcyjny znajduje się w Gundelfingen (Niemcy), w pobliżu Freiburga. Obecność na rynku międzynarodowym zapewniają nam własne biura, autoryzowane warsztaty i przedstawicielstwa w ponad 50 krajach. Dzięki firmie HERMETIC-Pumps Inc. USA również nasi klienci w Ameryce Północnej mają do dyspozycji własne centrum serwisowe. Rynki wschodzące w regionie Azji i Pacyfiku obsługujemy poprzez fabrykę w Chinach.

Nasze branże:

Chemia / ropa i gaz / technika chłodnicza / energetyka

Nasze produkty:

Hermetyczne pompy wirowe


Pompy i systemy próżniowe


Rotacyjne pompy wyporowe


Urządzenia kontrolne


DSC06119_rgb_smallCAMT-52_6_rgb_smallIMG_0891_rgb_small